Kubeczek menstruacyjny

Beppy Cup

Jakość PREMIUM

Innowacyjny design = Nie przecieka, Ochrona do 8 godzin, Komfort i swoboda ruchów – materiał Soft Touch, Seks podczas okresu, Jeden uniwersalny rozmiar S/M

Kubeczek menstruacyjny Beppy Cup
Kubeczek menstruacyjny Beppy Cup

Beppy Cup to innowacyjny kubeczek menstruacyjny dla kobiet do wykorzystania na różne okazje!

Beppy Cup jest doskonałą alternatywą dla zwykłych kubków menstruacyjnych, a jego przewagą jest to, że został opracowany z myślą o wielu różnych okazjach. Opatentowana konstrukcja  krawędzi w formie kołnierza w kształcie tulipana zapobiega wyciekaniu krwi miesiączkowej. Beppy Cup to kubeczek menstruacyjny wielokrotnego użytku, który daje Ci więcej swobody podczas pływania, wizyty w saunie, uprawiania sportu, nocnego wyjścia lub seksu podczas okresu.

Beppy Cup jest w jednym uniwersalnym rozmiarze odpowiadającemu rozmiarowi S/M tradycyjnych kubeczków. Jest to więc rozmiar pośredni odpowiedni dla większości kobiet. 

Beppy Cup to pierwszy kubeczek menstruacyjny w Europie i Ameryce Łacińskiej przeznaczony do seksu podczas okresu

Beppy Cup spełnia wszystkie funkcje kubeczka menstruacyjnego, a jego dodatkową zaletą jest to, że został również zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić kobietom uprawianie seksu podczas miesiączki.

Kubeczek Beppy Cup® jest wykonany z nietoksycznego, przyjaznego dla skóry silikonu klasy medycznej Soft Touch, który jest o ok. 20% bardziej miękki od tradycyjnych kubków menstruacyjnych, hypoalergiczny.

Beppy Cup® może być noszony podczas stosunku płciowego, całkowicie dopasowuje się do Twojego ciała, dzięki czemu możesz cieszyć się maksymalnym komfortem.

Kubeczek menstruacyjny Beppy Cup® nie jest odczuwalny, ponieważ nie blokuje kanału pochwy.

Kubeczek menstruacyjny Beppy Cup
Kubeczek menstruacyjny Beppy Cup

Beppy Cup

Co sprawia, że ​​kubeczek menstruacyjny Beppy Cup jest tak innowacyjny? Daj się zaskoczyć designerskiej konstrukcji.

Z

Specjalna krawędź w kształcie kołnierza zapobiegająca rozlaniu

Specjalnie skonstruowany kołnierz zapobiega rozlaniu przy wyjmowaniu kubka, a także w trakcie intensywnych ćwiczeń czy seksu podczas okresu.

Z

Dwie (2) sztuki w zestawie to lepiej niż jedna (1)

Kupując Beppy Cup zawsze dostajesz 2 kubeczki menstruacyjne w zestawie, abyś mogła swobodnie wymienić kubeczek np. w publicznej toalecie i nie martwić się o higienę. 2 kubeczki Beppy Cup zapobiegają TSS (Zespół Wstrząsu Toksycznego). 

Kubek menstruacyjny Beppy Cup jest dostępny w 4 różnych zestawach kolorystycznych: Cotton Candy: różowy/fioletowy, Midnight: czarny/fioletowy, Ocean: turkusowy/przezroczysty, Sunrise: czerwony/pomarańczowy.

Wraz z kubeczkiem Beppy Cup dostajesz elegancką dopasowaną kolorystycznie torebkę, 2 woreczki do przechowywania oraz instrukcję użycia. Wszystkie elementy każdego zestawu są bezpiecznie zapakowane w pudełko Beppy.

Z

Beppy Cup jak i tampony Beppy można używać do seksu podczas okresu

Kubeczek menstruacyjny Beppy Cup jest wykonany z bardzo delikatnego silikonu klasy medycznej , który dopasowuje się do twojego ciała, a specjalna elastyczna pętla służąca do wyciągania nie powoduje dyskomfortu podczas uprawiania fitnessu, jazdy na rowerze jak również podczas współżycia dla żadnego z partnerów.

Z

Poręczna pętla do wyciągania Beppy Cup

Kubeczek Beppy Cup nie posiada trzonu, lecz pętlę znajdującą się u spodu, która powoduje, że wyciągnięcie kubeczka menstruacyjnego jest bardzo proste i szybkie.

PAMIETAJ, aby przed wyciągnięciem, najpierw “oddessać” powstałą “próżnię” zwyczajnie naciskając na kubeczek, a nastepnie chwyć za pętlę.

Kubeczek menstruacyjny Beppy Cup
Z

Jeden uniwersalny rozmiar kubeczka menstruacyjnego Beppy Cup

Beppy Cup jest w jednym uniwersalnym rozmiarze porównywalnym do rozmiaru S/M tradycyjnych kubeczków. Jest to więc rozmiar pośredni odpowiedni dla większości kobiet. Średnica u góry wynosi 4,5 cm, średnica u dołu 3,5 cm, a całkowita długość kubeczka to 6 cm (w tym 1,5 cm pętelka do wyjmowania). Jego pojemność to 25ml.

Zakładanie i wyjmowanie Beppy Cup

Dla ułatwienia, zalecamy zakładanie kubeczka menstruacyjnego Beppy Cup w pozycji stojącej. Złóż Beppy Cup na środku, tzw. złożenie typu C lub U,  i przytrzymaj u góry. Włóż kubeczek Beppy Cup do pochwy tak głęboko, jak to możliwe.
Pamiętaj, aby wkładając Beppy Cup do pochwy, trzymać go w górnej jego części tak, jak pokazano na rys. poniżej, a nie na środku czy u dołu, w przeciwnym razie Beppy Cup rozłoży się za wcześnie. Po włożeniu do pochwy, Beppy Cup rozkłada się automatycznie, a spód kubeczka powinien być płaski.
Podczas wyjmowania użyj pętli do wyjmowania odsysając najpierw powstałą “próżnię” poprzez naciśnięcie na kubeczek.
Obejrzyj nasze filmy instruktażowe na na naszym profilu FB i Instagramie.
Kubeczek menstruacyjny Beppy Cup

Obejrzyj film instruktażowy 

Jak Zakładać i Wyjmować Kubeczek Menstruacyjny Beppy Cup

Najczęściej zadawane pytania

Kubeczek Menstruacyjny Beppy Cup

Kubeczek Beppy Cup to najlepsza alternatywa dla tamponów i podpasek higienicznych

Jak czyścić Beppy Cup?

Aby wyczyścić kubek Beppy Cup, należy go przełożyć na lewą stronę. Pamiętaj, aby spłukać go wodą i mydłem o neutralnym Ph. Następnie kubek należy wysterylizować za pomocą pary wodnej (np. Beppy Steamer + Sterylizator) lub umieszczając kubek we wrzącej wodzie na 3 minuty. Eliminuje to większość patogenów (wytyczne WHO 2015).

Skąd mogę wiedzieć, że Beppy Cup otworzył się już wewnątrz?

Jeśli umieścisz kubek Beppy Cup wystarczająco głęboko w pochwie, otworzy się on automatycznie, a jego spód  będzie całkowicie płaski. Jeśli nie jest całkowicie płaski, nie jest jeszcze otwarty.

Kiedy kubek jest włożony, jego dno powinno być płaskie (bez większych nierówności lub wgnieceń). Jeśli ma nierówności, obróć kubeczek na siebie, aż fałdy znikną.

Jak należy składać Beppy Cup, aby go dobrze założyć?

Kubeczek Beppy Cup można składaćć na kilka sposobów, możesz użyć składania w literę „U”, „C” lub w kształt tulipana „Tulip Fold”. Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj film instruktażowy na naszym blogu, FB, Instagramie lub  Youtube.

Opinie użytkowniczek

Kubeczka Menstruacyjnego Beppy Cup

“Uwielbiam Beppy. Miałam do tej pory 2 inne kubki menstruacyjne, ale zawsze je czułam i zawsze coś przeciekało. Beppy wcale nie czuję , nie przecieka i o wiele łatwiej jest go wyjąć ze względu na pętlę. Ponadto są one również dostarczane w ładnym pudełku i torebce.
Myślę też, że cena jest bardzo dobra za 2 sztuki.”

Katarzyna

“Bardzo godny zaufania. Wygodny. Trochę sceptycznie podchodziłam do tego, czy sprawdzi się podczas stosunku. Ale w 100% mnie przekonał. “

Marzena

“Od jakiegoś czasu używam kubeczków menstruacyjnych, chciałam nowy, bo poprzedni czasami przeciekał. Przypadkowo natknąłem się na Beppy cup. Używam go już 2 dni. Byłam trochę zaniepokojona za pierwszym razem, kubek jest bardzo miękki w porównaniu do innych kubków, ale Beppy jest naprawdę niesamowity! O wiele łatwiej go włożyć i wyjąć niż kubek z trzonkiem. I nie przecieka dzięki odwróconemu lejkowi.”

Sławka

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Adres

AMED S.K.A. 

Wyłaczny Autoryzowany Importer i Dystrybutor BEPPY w Polsce

Kokanin 84B
62-817 Żelazków

Kontakt

+ 48 883 949494
sklep@amed.net.pl

Godziny pracy

Pn-Pt:  9.00 – 16.00

Translate »