Firma AMED Polska cieszy się od wielu lat uznaniem i zaufaniem kilku tysięcy lekarzy ginekologów oraz lekarzy innych specjalizacji w Polsce w zakresie zaopatrzenia gabinetów lekarskich, przychodni oraz szpitali w sprzęt diagnostyczny.

Nasze produkty są bezpieczne w stosowaniu, co potwierdzają odpowiednie wpisy do Rejestru Wyrobów Medycznych w Polsce oraz posiadane certyfikaty:

  • Najwyższą jakość stosowanych materiałów i komponentów, procesów produkcyjnych, pakowania oraz kontroli gwarantują posiadane Systemy Zapewnienia Jakości ISO 9001:2000 / ISO 13485:2004 (System Zarządzania Jakością dla Wyrobów Medycznych).
  • Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa jest certyfikat CE potwierdzający zastosowanie Dyrektywy Rady Europy 93/42/EEC oraz 98/79/EEC a także Rozporządzenie (EU) 2017/745. Dzięki posiadaniu znaku CE wszystkie oferowane przez nas produkty są sprzedawane zarówno w krajach Europejskich jaki i na Globalnym rynku.

Firma AMED Polska jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem w Polsce kubeczka menstruacyjnego Beppy Cup oraz tamponów gąbkowych Beppy do seksu podczas okresu.

Nasz dział AMED Naturalna Płodność ma za zadanie informować i edukować młodych ludzi w zakresie antykoncepcji niehormonalnej.

Naszymi flagowymi produktami są Afrodyta Tester Owulacyjny ze śliny oraz komputery cyklu Cyclotest, które bazując na naturalnych procesach zachodzących w ludzkim ciele dostarczają kobiecie wiedzy o jej organiźmie i pomagają jej planować aktywność seksualną.  

Dział AMED Naturalna Płodność ma również za zadanie dostarczać wiedzy na temat ciąży i rodzicielstwa kobietom, które planują zostać matkami.

Firma AMED Polska jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem w Polsce szeregu produktów do antykoncepcji niehormonalnej oraz planowania dziecka. Cała gamę naszych produktów można znaleźć na poniższych stronach internetowych:

www.sklep.NaturalnaPlodnosc.pl – produkty Antykoncepcji Niehormonalnej i wspomagające Planowanie Ciąży i Starania o dziecko

www.NaturalnaPlodnosc.pl – Porady i Wskazówki z zakresu Antykoncepcji i Planowania dziecka

www.DiafragmaCaya.pl  – antykoncepcyjna błona dopochwowa – antykoncepcja mechaniczna dla 98% kobiet, pasuje bez dopasowania

www.TesterAfrodyta.pl  – Tester Owulacyjny ze śliny do wyznaczania dni płodnych i niepłodnych w 5 minut

www.TestOwulacyny.com – Monitor płodności Inteligentny test owulacyjny na slinę na smartfon z aplikacją w j. polskim

www.CyclotestPolska.pl – Komputery cyklu do wyznaczania dni płodnych i niepłodnych oraz owulacji na podstawie podstawowej temperatury ciała

www.FemiGlove.pl – Specjalna rękawica do samodzielnego badania piersi -zwiększa czułość dotyku aż 8-krotnie

www.BEPPY.pl – Kubeczek menstruacyjny Beppy Cup i tampony BEPPY do seksu, na basen, rower, fitness i innego sportu podczas okresu

 

Translate »