Tampony gąbkowe BEPPY

Specjalne Tampony BEPPY bez sznureczków do seksu podczas okresu, nawilżane kwasem mlekowym.

Najczęściej zadawane pytania

Użytkowanie Tamponów gąbkowych Beppy

Czy mogę nosić tampon gąbkowy Beppy również w saunie?

Tak, tampon można bez problemu nosić w saunie.

Czy mogę nosić tampon Beppy w (tureckiej) łaźni parowej?

Tak, tampon można bez problemu nosić w (tureckiej) łaźni parowej.

Czy mogę pływać z tamponem Beppy?

Dzięki tamponom Beppy możesz robić w okresie miesiączki wszystko, na co masz ochotę. Dają ci możliwość uprawiania sportu, pływania, a nawet normalnego kochania się podczas okresu, jeśli chcesz, ponieważ tampon Beppy wchłania krew menstruacyjną w twoim ciele.

Czy mogę używać Beppy podczas nurkowania (z akwalungiem)?

Tak, włóż tampon przed nurkowaniem i upewnij się, że jest włożony wystarczająco głęboko. Z tamponem Beppy można bez problemu nurkować przez 2-3 godziny.

Czy twój partner czuje tampon Beppy, kiedy się kochasz?

Kiedy jesteś podekscytowany, twoja pochwa jest bardziej rozciągliwa niż w stanie niewzbudzonym. Jeśli tampon ma temperaturę ciała, jest miękki i elastyczny jak ściana pochwy. Dla mężczyzny może to być uczucie zbliżenia się do szyjki macicy (to jest coś, co mężczyzna często odczuwa). Jeśli kochasz się ze swoim stałym partnerem, może on poczuć różnicę (ponieważ zna cię tak dobrze fizycznie).

Jak możesz uprawiać seks z tamponem Beppy?

Jeśli używasz Beppy, Twoja pochwa zostanie po prostu naturalnie nawilżona, dzieje się to na początku pochwy. Beppy jest wprowadzany głębiej. Oczywiście możesz bez problemu użyć dodatkowego lubrykantu.

Czy możesz używać Beppy podczas seksu pod wodą?

Tak, to jest możliwe. Szanse na wyciek są tylko większe. Pamiętaj, aby regularnie zmieniać tampon.

Czy mogę używać Beppy w połączeniu z prezerwatywą?

Tak, od wielu lat te tampony są bez problemu używane w połączeniu z prezerwatywami.

Rozwiązywanie problemów z tamponami Beppy

Czy można wprowadzić tampon Beppy zbyt głęboko?

Tampon nigdy nie zgubi się w tobie, ponieważ nie może nigdzie iść. Przejście między pochwą a szyjką macicy jest o wiele za małe, aby umożliwić przejście przez tampon. Tampon optymalnie wychwytuje płyn menstruacyjny, jeśli tampon zostanie umieszczony za mięśniami dna miednicy i na szyjce macicy. Jeśli tampon zostanie umieszczony za szyjką macicy, tampon nie zadziała. Jeśli znajduje się zbyt głęboko za szyjką macicy i nie możesz usunąć lewej nogi, nie czekaj dłużej niż 8 godzin, skonsultuj się ze swoim lekarzem lub partnerem.

Czy to możliwe, że Beppy przecieka?

Czasami może się zdarzyć, że Beppy nie jest włożony wystarczająco głęboko i wówczas przecieka. Beppy optymalnie wchłania płyn menstruacyjny, gdy jest osadzony na mięśniach dna miednicy i szyjce macicy. Jak każdy tampon, Beppy może przeciekać w cięższe dni po 2-4 godzinach. W takim przypadku tampon Beppy należy wymieniać częściej.

Nie mogę wyjąć tamponu Beppy, co teraz?

Przede wszystkim zachowaj spokój. Im bardziej się zrelaksujesz, tym łatwiej wyjmiesz tampon. Wyciągnij tampon palcami. Wyszukaj pętlę i użyj jej, aby ją wyciągnąć. Możesz też zastosować prysznic dopochwowy, wtedy tampon nasiąknie i nieco obniży się w pochwie co ułatwi jego wyjęcie.W przypadku, gdy to również nie zadziała i nie możesz łatwo znaleźć pętli, możesz kucnąć i wyciągnąć tampon dwoma palcami (uchwyt pęsetą). Możesz użyć lekkiego nacisku.

 

Czy zawsze można wyjąć tampon Beppy?

Zwykle tak. Pierwsze kilka razy może być trochę trudniejsze. Podczas pierwszego użycia tamponu radzimy nie wkładać go zbyt głęboko, aby można było poćwiczyć wkładanie i wyjmowanie tamponu. Używając go więcej razy i mając większe doświadczenie, możesz wprowadzić go głębiej. Po seksie należy odczekać około 20 minut, aż pochwa będzie mniej rozciągnięta. Możesz kucnąć i lekko poprzeć, aby tampon opadł. Może się zdarzyć, że tampon przesunie się obok szyjki macicy. Nigdy nie możesz zostawić tamponu dłużej niż 8 godzin. Jeśli nie można wyjąć tamponu, należy zgłosić się do lekarza lub ginekologa w ciągu 24 godzin. Jeśli masz pochyloną macicę, usunięcie tamponu może być trudniejsze. Skontaktuj się z lekarzem lub ginekologiem.

Informacje ogólne Tampony gąbkowe Beppy

Czy istnieje możliwość zbyt głębokiego włożenia tamponu?

Nie, nie ma takiej możliwości. Przejście pomiędzy szyjką macicy a waginą jest zbyt wąskie by Tampon Beppy mógł się przez nie przecisnąć.

Gdzie jest produkowany tampon Beppy?

Tampon Beppy jest produkowany we własnym zakresie pod nadzorem w Holandii. Producent posiada certyfikat ISO, co oznacza, że ​​produkt i protokoły spełniają międzynarodowe standardy. Wysokiej jakości produkt wyprodukowany w Holandii.

Beppy jest w sprzedaży tylko w jednym rozmiarze. Czy tampon Beppy zawsze pasuje?

Tampony Beppy są dostępne tylko w jednym rozmiarze i zawsze pasują. W rzeczywistości są bardzo elastyczne i miękkie, co zapewnia, że ​​jeden rozmiar będzie pasował do każdej kobiety.

Czy tampon Beppy jest hipoalergiczny?

Tak, tampony Beppy są hipoalergiczne i kobiety, które nie tolerują standardowych tamponów bawełnianych lub celulozowych, mogą ich używać.

Dlaczego Beppy nie ma sznurka?

Zapewnia to większą łatwość użytkowania podczas noszenia. Możesz więc robić i zostawić to, co chcesz. Na przykład w saunie, na basenie lub na plaży nie musisz się już martwić, że sznurek jest widoczny.

Czy tampon bez sznurka jest higieniczny?

Tampon bez sznurka jest tak samo higieniczny, jak użycie tamponu ze sznurkiem, o ile myjesz ręce przed i po zdjęciu.

Czy Beppy może przeciekać ?

Jak w przypadku każdego tamponu, istnieje ryzyko wycieku. Dlatego używaj Beppy Tampon w lżejsze dni i zmieniaj je dostatecznie częstow cięższe dni. Ponadto tampon może nie być dobrze osadzony, upewnij się, że jest włożony głęboko do pochwy i przylega do szyjki macicy.

Jaka jest różnica między wersją Beppy DRY (sucha) i Beppy WET (mokra)?

Wersja WET jest wyposażona w pętlę/otówr do wyjmowania i nawilżana kwasem mlekowym. To sprawia, że ​​Beppy jest bardziej przyjazny dla użytkownika, dzięki czemu można go łatwiej wkładać i wyjmować. Wersja DRY ma anatomiczny kształt i jest przeznaczona dla nieco bardziej doświadczonej użytkowniczki.

Bezpieczeństwo i higiena Tamponów gąbkowych Beppy

Czy choroba TSS (Zespół WstrząsuToksycznego) może wystąpić również w przypadku Beppy?

Każdy producent tamponów powinien zamieścić ostrzeżenie o TSS na ulotce dołączonej do opakowania produktu. Przy prawidłowym użytkowaniu i przestrzeganiu zasad użytkowania ryzyko TSS zostanie zminimalizowane. Tampon Beppy NIE zawiera dioksyn ani sztucznego jedwabiu, dlatego ryzyko jest znacznie zmniejszone.

Czy mogę używać tego samego tamponu Beppy więcej niż jeden raz?

Nie, nie możesz ponownie użyć tamponów Beppy. Beppy Tampony zaprojektowane i wyprodukowane jako produkt jednorazowego użytku. Po użyciu tampon Beppy należy wyrzucić do utylizacji.

Czy mogę używać Beppy w nocy?

Tak, to jest nawet bardzo wygodne. Podczas snu możesz poruszać się tak często, jak chcesz, Beppy pozostaje bezpieczny w miejscu – w przeciwieństwie do podpaski higienicznej. Chociaż Twój Beppy może wytrzymać trochę dłużej w nocy, utrata krwi jest zwykle mniejsza, jeśli się położysz. Jednak zawsze musisz iść bezpośrednio przed snem i przynieść nowy tampon zaraz po wstaniu i postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi maksymalnego czasu użytkowania.

Czy mogę normalnie oddawać mocz z tamponem?

O tak, tampon jest umieszczony w pochwie. Pochwa, cewka moczowa i odbyt są oddzielone od siebie i mają oddzielne otwory. Nie musisz więc zmieniać tamponu za każdym razem, gdy idziesz do toalety. Często nawet trochę łatwiej jest usunąć tampon po oddaniu moczu, ponieważ wtedy można się lepiej zrelaksować.

Czy podczas używania tamponu Beppy stracę dziewictwo?

Istnieje prawdopodobieństwo, że naturalny elastyczny otwór błony dziewiczej błony dziewiczej, przez który płyn menstruacyjny opuszcza ciało, jest zbyt mały, aby tampon Beppy mógł przez nie przejść. W rzeczywistości nie oznacza to utraty dziewictwa. Istnieje wiele różnych definicji tego, co oznacza utratę dziewictwa, w zależności od kultury i religii.
Dziewictwo to skomplikowana sprawa, ale generalnie utrata dziewictwa ma miejsce podczas seksu penetrującego, niezależnie od tego, czy błona dziewicza została złamana wcześniej, czy nie. Tampony Beppy mogą być używane przez młode dziewczyny i kobiety, które jeszcze nie odbyły stosunku płciowego, o ile znają już zwykłe tampony i są na tyle świadome i pewne siebie, aby prawidłowo używać tamponu.

Czy tampon Beppy zastępuje standardowe produkty higieniczne dla kobiet?

W zasadzie nie. Są kobiety, które w związku z alergiami używają tamponu Beppy tylko dlatego, że jest to gąbka syntetyczna. Inni użytkownicy zapewniają, że mają Beppy na specjalne okazje, takie jak dzień na plaży lub wizyta w saunie.

Czy mogę uprawiać seks bez Beppy podczas menstruacji?

Jasne, że możesz. Jest to zgodne z osobistymi preferencjami i zrozumieniem higieny. Powinieneś wiedzieć, że kiedy uprawiasz seks podczas menstruacji, krew menstruacyjna może pojawić się na spódnicach łóżka, ubraniu i ciele twojego partnera lub twojego partnera. Może to zwiększyć inne zagrożenia dla zdrowia. Nie zapomnij użyć prezerwatyw i antykoncepcji.

Mam wkładkę wewnątrzmaciczną; czy nitki wkładki nie przykleją się do tamponu?

Nie musisz się o to martwić. Sznureczki Twojej wkładki nie przykleją się do tamponu.

Czy duży tampon może Cię podniecić seksualnie?

Nie, nie o ile wiemy.

Czy możesz używać tamponu, aby zapobiec wydzielinie z pochwy?

Upławy mają powód. Po pierwsze, sugerujemy skonsultowanie się z lekarzem w sprawie przyczyny lub rodzaju wydzieliny. Stosując tampony zwiększasz ryzyko infekcji. Jeśli cierpisz z powodu dużego krwawienia, użyj wkładki higienicznej i często ją zmieniaj.

Co to jest TSS (zespół wstrząsu toksycznego)?

TSS to rzadka, ale bardzo poważna choroba, która może być nawet śmiertelna. TSS jest spowodowane zatruciem bakteryjnym i wiąże się ze stosowaniem tamponów i innych materiałów superchłonnych, takich jak podpaski i pieluchy.

Tampony gąbkowe Beppy dla początkujących

Czy tampon Beppy może zniknąć?

Nie, to niemożliwe. Beppy pozostanie w twoim ciele. Jedyny otwór w szyjce macicy jest zbyt mały, aby przejść przez niego jakikolwiek tampon. Może się zdarzyć, że tampon przesunie się nieco dalej niż to konieczne, na przykład, jeśli przypadkowo włożyłeś drugi tampon lub odbyłeś seks. Nawet wtedy znowu wyjmujesz tampon.

Jak założyć tampon Beppy?

Jest kilka tamponów, niektóre są wyposażone w aplikator, inne składają się z kulistej bawełny. Beppy to specjalna miękka gąbka. Ściśnij tampon między palcem wskazującym i kciukiem i po prostu włóż go głęboko do pochwy. Zawsze czytaj instrukcję.

Czy tampon Beppy pasuje?

O tak, tampon łatwo się dopasowuje. Po założeniu nabiera kształtu Twojego ciała, dlatego tampon jest tak wygodny, że go nie czujesz.

Skąd mam wiedzieć, czy tampon Beppy jest prawidłowo włożony?

Tak jak w przypadku zwykłego tamponu, w zasadzie Beppy jest dobrze ułożony, jeśli tego nie czujesz. Powinien być dobrze osadzony w ciele, ale nawet jeśli tampon jest nieco niżej, tampon Beppy nadal działa dobrze.

Czy tampon Beppy należy umieścić głęboko?

To zależy od tego, co planujesz zrobić tego dnia. Jeśli idziesz pływać lub uprawiasz seks, lepiej umieścić tampon głęboko. Kiedy uprawiasz seks, dzieje się to automatycznie. Do „normalnego” stosowania tamponu wystarczy umieścić tuż za mięśniem dna miednicy.

Jak długo mogę nosić tampon Beppy?

To, jak długo możesz nosić tampon, zależy od intensywności krwawienia miesiączkowego. Podczas pierwszych, cięższych dni miesiączki prawdopodobnie będziesz musiała zmienić tampon Beppy po 2 do 6 godzinach. W lżejsze dni tampon można używać przez około 6 do 8 godzin. Zawsze pamiętaj o usunięciu ostatniego tamponu pod koniec okresu. Po pewnym czasie zorientujesz się, jak często musisz zdejmować tampon.

Jak wyjąć tampon Beppy?

Używanie tamponu Beppy przypomina raczej używanie soczewek kontaktowych, potrzebujesz trochę praktyki, aby to zrozumieć. Tampon Beppy można najłatwiej zdjąć, gdy jesteś zrelaksowany; zwłaszcza przy kilku pierwszych okazjach, w których musisz poświęcić temu trochę czasu. Tampon Beppy można łatwo wyjąć, ponieważ tampon ma poręczną pętelkę, przez którą można włożyć palec i zacisnąć.

Czy można łatwo usunąć tampon Beppy, gdy jest bardzo głęboko w środku?

Po seksie tampon będzie nieco głębiej niż wtedy, gdy nosisz tampon bez uprawiania seksu. Zaraz po stosunku pochwa jest nadal maksymalnie rozciągnięta, dlatego odczekaj chwilę przed wyjęciem tamponu. Najłatwiej go wyjąć biorąc prysznic lub kąpiel, wtedy jesteś przyjemnie zrelaksowana, a Twoja pochwa jest gotowa do usunięcia tamponu.

Co mam zrobić z używanym tamponem Beppy?

Owinąć tampon Beppy w kawałek papieru toaletowego i wyrzucić do śmieci. W wielu toaletach publicznych znajdują się specjalnie ustawione do tego celu kosze sanitarne. Nigdy nie wrzucaj tamponu do toalety. Może to spowodować zatkanie toalety.

Czy moje palce zabrudzą się podczas wkładania?

Tylko aplikator może zapewnić czyste palce. Wszystkie inne tampony należy wkładać palcami. Przed włożeniem tamponu zawsze dokładnie umyj ręce, ponieważ pochwa jest delikatna. Beppy jest wkładany tak, jak każdy włożony tampon. Jedyna różnica polega na tym, że przed włożeniem tamponu trzeba go złożyć

Tampony gąbkowe BEPPY

Specjalne Tampony BEPPY bez sznureczków do seksu podczas okresu, nawilżane kwasem mlekowym.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Adres

AMED Polska

Wyłaczny Autoryzowany Importer i Dystrybutor BEPPY w Polsce

Chopina 23/305A
62-800 Kalisz

Kontakt

+ 48 883 949494
sklep@amed.net.pl

Godziny pracy

Pn-Pt:  9.00 – 16.00

Translate »